45 osób dzieli się największymi przemianami, jakie widziały na zjazdach szkół średnich

Ten artykuł pojawił się na Ballercap i został opublikowany tutaj za pozwoleniem.

Zaskakujące przemiany na zjazdach licealistów

Szkoła średnia dla niektórych była najlepszym okresem w życiu, a dla innych najgorszym. Większość z nas była związana z pewną kliką lub była prześladowana za coś, co lubiliśmy. Ale to był dopiero początek naszego życia; ostatecznie rzeczy zmieniły się znacznie bardziej. Właśnie dlatego wiele osób wybiera się na zjazdy licealistów – aby pokazać wszystkim, że całkowicie się zmienili. Ale tak jak niektórzy wyrastają z niezręcznej fazy, tak niektórzy popadają w niezręczną fazę. Zebraliśmy listę historii, którymi ludzie dzielili się na temat najbardziej szokujących przemian, jakie widzieli na zjazdach licealistów.

Co za zmiana!

Lata nastoletnie mogą być trudne, a dorastanie do naszych ciał zajmuje trochę czasu. Szkoła średnia może być sporym wyzwaniem dla dzieci z nadwagą, ponieważ nieuchronnie dochodzi do pewnego rodzaju zastraszania.

Co za zmiana!

Ale po wyjściu z tego środowiska czasami następuje poważna transformacja i uważamy, że to naprawdę wspaniałe, że ten facet znalazł szczęście w swojej partnerce i kochaniu swojego ciała.

Kumple?

Zjazdy mogą otworzyć oczy i dać wgląd w to, gdzie wszyscy byli w liceum. Może się okazać, że wiele osób odgrywało role tylko po to, by społeczeństwo było z nimi w porządku.

Kumple?

Zadziwiające, że ta kobieta była w stanie odnaleźć siebie, mimo że została umieszczona w pudełku, gdy była w liceum. Prawdopodobnie było to jednak dość szokujące dla tego faceta. Mamy tylko nadzieję, że dobrze zareagował.

Jaki jest Twój sekret?

Spodziewamy się, że wszyscy się zmienili, kiedy przygotowujemy się do zjazdu szkolnego. Jeśli mamy być szczerzy, zawsze znajdzie się jedna osoba, która, mamy nadzieję, zestarzała się słabo i zazwyczaj jest to osoba, która uczyniła nasze życie nieszczęśliwym.

Jaki jest Twój sekret?

Ale wejście i zobaczenie, że ktoś w ogóle się nie zmienił, musi być dość frustrujące. Teraz nadszedł czas, aby zacząć pytać, co dokładnie jest ich sekretem!

Bliźniaki

Bliźnięta mogą wyglądać podobnie, ale bardzo rzadko są podobne, jeśli chodzi o osobowość. Często zdarza się, że jedno z nich jest bardzo prostolinijne, a drugie nieco bardziej beztroskie. Ale kto wie, jak długo to potrwa!

Bliźniaki

Nie jest to dla nas całkowicie szokujące, że po latach bliźniaczki zamieniły się miejscami, choć jest to dość zabawne. Założymy się jednak, że było to dość szokujące dla ich rodziców!

Zbyt zajęty

Czasami, gdy idziesz na zjazdy, najbardziej szokującą transformacją jest ta dokonana przez ludzi, którzy się nie pojawili. Byłoby wspaniale wiedzieć, że chodziliśmy do szkoły z kimś, kto stał się sławny!

Zbyt zajęty

Chociaż bylibyśmy trochę rozczarowani, że nasz kumpel z Guns’N Roses się nie pojawił, to i tak byśmy to zrozumieli. W końcu jest bardzo zajętym człowiekiem!

Zdobyte

Wiek to tylko liczba, a jeśli chodzi o spotkanie bratniej duszy, nie odgrywa on żadnej roli. Fajnie więc, że ta osoba znalazła swoją bratnią duszę w kimś, z kim faktycznie chodziła do szkoły (plus, dwa lata to naprawdę nie jest ogromna różnica).

Zdobyte

Możemy jednak zrozumieć, dlaczego ludzie byli nieco zdezorientowani, widząc ich razem podczas jej zjazdu, ponieważ pochodzili z tak różnych klik w szkole. Możemy sobie jednak wyobrazić, jak dobrze się bawiła, gdy wszyscy w końcu się zorientowali!

Czyż to nie…

Trudno powiedzieć, kiedy jesteś w liceum, kto odniesie sukces, a kto będzie nadal walczył. Ale nigdy nie należy nikogo wykluczać – jak pokazuje nam ta historia, cichy i głupkowaty dzieciak zrobił coś z siebie.

Czyż to nie…

Prawdopodobnie bylibyśmy tak zawstydzeni, wiedząc, jak traktowaliśmy tego biednego faceta, kiedy widzieliśmy go w kilku naprawdę kochanych filmach. Imponujące!

Robienie ciasta

Czasami, gdy jesteś dzieckiem, a twoja rodzina z trudem wiąże koniec z końcem, daje ci to motywację, której inni nie mają. Uważamy, że prawdopodobnie tak właśnie było w tym przypadku, ponieważ ten dzieciak wyraźnie odwrócił sytuację i skupił się na upewnieniu się, że już nigdy nie zostanie bez niczego.

Robienie ciasta

Uważamy, że to wspaniałe, że ten dzieciak był w stanie się spiąć i naprawdę ciężko pracować, aby stworzyć dla siebie życie, którego większość ludzi prawdopodobnie się nie spodziewała. Brawo dla niego!

Dobry wygląd

Każdy przechodzi przez fazy, gdy jest w liceum. Przechodzenie przez liceum jako punkowy kujon i bycie w tej niezręcznej fazie ciała może być naprawdę trudne. Zwłaszcza, gdy po prostu nie masz pieniędzy, aby zmienić przynajmniej część z nich.

Wygląda dobrze

To musiało być ogromne zaskoczenie, gdy wszyscy zobaczyli tę byłą punkówę, która wyglądała bajecznie! Mamy tylko nadzieję, że nie próbowali się podlizać i zwrócić na siebie jej uwagi, zwłaszcza ci, którzy źle traktowali ją w liceum.

Długie włosy, nie przejmuj się

Czasami byliśmy tacy w liceum, bo tylko to znaliśmy. Ale potem, gdy wyjdziesz na świat, jesteś narażony na nowe rzeczy i znajdujesz nowe pasje i hobby.

Długie włosy, nie przejmuj się

Prawdopodobnie tak właśnie stało się z tym facetem, który przeszedł od bycia dżokejem do zostania joginem. To musi być o wiele mniej stresujące i pozwala mu być bardziej otwartym wobec wszystkich.

To wszystko Zen

Przechodzenie przez szkołę średnią i college wiąże się z wieloma bólami związanymi z dorastaniem, ponieważ próbujesz dowiedzieć się, kim jesteś. Może to oznaczać, że są pewne złe zakręty, a ty zmieniasz się w kogoś, kogo po prostu nie lubisz.

To wszystko Zen

Wygląda na to, że ten facet to zrozumiał i znalazł drogę do bycia gotowym do wyciągnięcia ręki i wyleczenia niektórych ran, które sam stworzył. Uważamy, że to niesamowite i mamy nadzieję, że uda mu się to zrobić z jak największą liczbą osób.

Panie Stone?

Tylko dlatego, że dzieciak w liceum jest trochę samotnikiem i lubi brać udział w wątpliwych zajęciach, nie oznacza, że nic nie osiągnie. Ale możemy zrozumieć, dlaczego ludzie byliby zszokowani, że facet przeszedł od spędzania czasu z rolkarzami z tyłu sali gimnastycznej do nauczania przedmiotów ścisłych.

Pan Stone?

To niesamowite, gdy ktoś odnajduje swoją pasję. Często dzieje się to dopiero w późniejszym życiu. Mamy więc nadzieję, że ci faceci oddali temu człowiekowi szacunek, na jaki zasługuje.

Masz prawo

W szkole średniej niektóre dzieci mają tendencję do zachowywania się w zależności od tego, co dzieje się w ich życiu. Czasami prowadzi to do kłopotów z prawem, co może być całkiem dobrą rzeczą.

Masz prawo

Często może to prowadzić do czegoś podobnego do tej historii, w której ten dzieciak przeszedł od bycia przestępcą do policjanta. Uważamy, że to niesamowite, że zmienił swoje życie!

Rozkwitł we właściwym czasie

Czasami, gdy jesteś w liceum, po prostu nie obchodzi cię, co myślą o tobie inni. A może jesteś w sytuacji, w której musisz być silny i nie pozwolić, by wszystko do ciebie dotarło.

Zakwitł we właściwym czasie

Tak czy inaczej, ten dzieciak najwyraźniej wszystko rozgryzł, ponieważ skończył jako prawnik. Co za niesamowita przemiana i sposób na wykorzystanie negatywnych rzeczy, przez które przeszedł w szkole.

Jaką różnicę robi dekada!

Każdy przechodzi przez różne rzeczy w szkole średniej. Czasami ci, którzy są najbardziej znani z wpadania w kłopoty, często stają się najbardziej szanowanymi członkami społeczności.

Jaką różnicę robi dekada!

Tak więc, gdy ktoś robi ten zwrot o 180 stopni, niektórzy ludzie z pewnością będą nieco zszokowani. Cieszymy się, że ten plakat znalazł coś, co daje mu spokój i że nie skończył tak, jak wielu ludzi myślało!

2 + 2 = nauczyciel matematyki

Zmaganie się z jakimś przedmiotem jest czymś, do czego wszyscy możemy się odnieść. Każdy ma ten jeden przedmiot, w którym po prostu nie mógł sobie poradzić. Ale przejście od kogoś, kto nie mógł tego zrobić, do zostania nauczycielem, który tego uczy, to coś zupełnie innego.

2 + 2 = Nauczyciel matematyki

Zgadujemy, że stare porzekadło jest prawdziwe, że ci, którzy nie potrafią robić, uczą. Ten facet musiał być bardzo zaangażowany w rozwiązanie tego problemu, co jest fajne. Założymy się też, że fakt, iż zmagał się z tym problemem, uczynił go lepszym nauczycielem, ponieważ pomógł mu nawiązać kontakt z uczniami.

Każdy się zmienia

Kiedy zdecydowaliśmy się pojechać na zjazd licealistów, prawda jest taka, że wielu z nas nie mogło się doczekać, aby zobaczyć, jak bardzo wszyscy się zmienili. Czasami jednak dostajemy o wiele więcej, niż się spodziewaliśmy!

Wszyscy się zmieniają

To może być dość frustrujące, gdy wszyscy się zmienili, a ty jesteś jedyną osobą, która tego nie zrobiła. Z drugiej strony, może to być też dobra rzecz. Wszystko zależy od tego, jak na to spojrzysz!

Kilka dodatkowych kilogramów

W miarę dojrzewania ciało zmienia się, a poprzez inne doświadczenia życiowe zmienia się jeszcze bardziej. Nic więc dziwnego, że czasami dziewczyny, które były super szczupłe i zawsze miały chłopaków, mogą skończyć z kilkoma dodatkowymi kilogramami.

Kilka dodatkowych kilogramów

Możemy tylko powiedzieć, że mamy nadzieję, że była miła dla dziewcząt, dla których była surowa w liceum. W przeciwnym razie to tylko prośba o więcej karmicznej zemsty.

Co robisz?

Czasami, gdy jesteś w liceum, masz jednego przyjaciela, z którym zawsze jesteś w klasie i rozmawiasz bez przerwy. Spotykasz się z ludźmi tylko w szkole, a kiedy wychodzisz, rzadko rozmawiasz ponownie.

Co robisz?

Uważamy, że byłoby dość szokujące, gdyby jedna z tych osób okazała się inżynierem rakietowym. Zwłaszcza jeśli nie było to nic, o czym kiedykolwiek rozmawiałeś!

Życie się zdarza

Rzeczy dzieją się i zmieniają w życiu wraz z wiekiem. Nie możesz oczekiwać, że będziesz wyglądać tak samo na zjeździe licealistów, jak wtedy, gdy szedłeś po maturze.

Życie się zdarza

Dla niektórych jednak widok najpopularniejszej dziewczyny w klasie wyglądającej jak wszyscy inni był małą radością. Rozumiemy to, ale musisz też zrozumieć, że życie się zdarza!

Żyjąc swoją prawdą

W liceum może być ciężko, gdy nie jesteś prawdomówny co do tego, kim jesteś. Istnieją powody, dla których tak się dzieje, a znalezienie drogi do przyjęcia tej prawdy może zająć znacznie więcej niż cztery lata.

Żyjąc swoją prawdą

To naprawdę fajne, że ten facet był w stanie odnaleźć swoją prawdę i wziąć udział w zjeździe licealistów. Jesteśmy pewni, że wszystkie inne dziewczyny były nieco zszokowane, ale mamy nadzieję, że z zadowoleniem.

Pompowanie żelaza

Czasami zdarza się, że dzieci, które są super szczupłe i trochę inteligentne, są często prześladowane. Może to prowadzić do tego, że próbują być cool, robiąc rzeczy, które po prostu nie są właściwe. Miejmy nadzieję, że ten dzieciak nauczył się swojej lekcji i po swoim małym pobycie nadal chodził prosto i wąsko.

Pompowanie żelaza

Ale wygląda na to, że wyszło z tego coś dobrego. Przynajmniej nie jest już chudy! Jesteśmy pewni, że wszedł na zjazd licealistów, wyglądając na wypasionego i wszyscy zastanawiali się, jaki jest jego sekret.

Od Groopie do Star

Przejście od bycia nastolatkiem do dorosłego może przynieść ze sobą wiele zmian. Niektóre z tych zmian są wzmacniane przez nasze wybory, a ten facet zdecydował się wstąpić do wojska. Oznaczało to, że miał zamiar skończyć jako całkiem sprawny fizycznie.

Od Groopie do Star

To musiało być dla niego niesamowite, że był w stanie wejść i wyglądać w ten sposób, a następnie pokazać swoje inne talenty. Brawa dla niego za odwagę!

Zapracował na swój sukces

Jako nastolatkowie w szkole średniej często musimy znaleźć wakacyjną pracę. Te wakacyjne prace mogą okazać się naprawdę niesamowite, przynajmniej w przypadku tego chłopaka!

Zapracował na swój sukces

Ten facet wydawał się mądrzejszy, niż ludzie się spodziewali i o wiele bardziej skoncentrowany, niż mu przypisywali. Brawo dla niego za to, że w tak młodym wieku był tak bystry w biznesie i myślał w ten sposób.

Miliardy powodów

Prowadzenie zjazdu licealistów musi być nie lada wyzwaniem. Jest tak wiele części roboczych i tak wiele potrzebnych pieniędzy, że często ludzie zwracają się do absolwentów, aby im pomogli.

Miliardy powodów

Fakt, że ten facet był w stanie pomóc i rozkręcić wydarzenie, był niesamowity. Wygląda na to, że było to tak niesamowite, że przyciągnęło też kilku zaskakujących gości! Bylibyśmy bardzo zaskoczeni, gdyby ktoś powrócił z martwych!

Wynośmy się stąd

Być może pójście do licealnego związku brzmiało jak dobry pomysł, ale kiedy tam dotarłeś, być może nie wyszło tak, jak myślałeś. Jeśli wszyscy byli smutni i przygnębieni, kto chciałby zostać na takiej imprezie!

Wynośmy się stąd

Możemy więc zrozumieć, dlaczego ta osoba uciekła. Prawdopodobnie zrobilibyśmy to samo, gdyby wszyscy zachowywali się w ten sposób, a atmosfera była tak negatywna. Prawdopodobnie i tak bardziej podobał im się wieczór z obecnymi przyjaciółmi.

Projektowanie nowego życia

Wszyscy to robimy, czy tego chcemy, czy nie – umieszczamy ludzi w pudełkach. W przypadku dzieci, które były zastraszane lub zawsze wpadały w kłopoty, wszyscy myśleliśmy, że skończą w więzieniu lub gorzej.

Projektowanie nowego życia

My też bylibyśmy dość zaskoczeni, gdybyśmy byli na naszym zjeździe i zorientowali się, że jeden z naszych byłych kolegów z klasy zaprojektował nasz strój. Jest on żywym dowodem na to, że wszystko można zmienić i cieszymy się, że ten facet był w stanie przejść do porządku dziennego nad swoimi okropnymi doświadczeniami z liceum.

Odnaleźć wiarę

Czasami trzeba zejść na ciemną ścieżkę, aby znaleźć drogę do światła. Bez względu na wyznawaną wiarę lub duchowość, czasami życie po drugiej stronie sprawia, że odnalezienie swojej ścieżki staje się prostsze i bardziej znaczące.

Odnalezienie wiary

To powiedziawszy, ci, którzy znali ich wcześniej, zawsze będą nieco zszokowani. Wiemy, że my też byśmy byli, ale bylibyśmy bardzo szczęśliwi z ich powodu, o ile rozumieliby i szanowali również nasze wybory.

Czas przestępstw

Często zdarza się, że dzieci, które mają kłopoty z prawem, trafiają później do organów ścigania. Nie jesteśmy więc zaskoczeni, że ten dzieciak z liceum sprzedający wątpliwe produkty został prawnikiem.

Czas przestępstw

Fakt, że jest jednym z najlepszych, może być nieco bardziej zaskakujący. Ale, hej, to tylko pokazuje poświęcenie i cieszymy się, że znalazł wyjście z życia przestępczego.

Znalazłem siebie

Oczekiwania społeczne są na nas nakładane od momentu narodzin. Więc czasami, podczas tych kształtujących lat licealnych, po prostu robimy wszystko, czego potrzebujemy, aby dopasować się do reszty tłumu. Niezależnie od tego, czy czyni nas to szczęśliwymi, czy nie!

Znalazłem siebie

To wspaniałe, że ta kobieta w końcu była w stanie zrzucić te kajdany i znaleźć drogę do swojego prawdziwego ja. Musi być o wiele szczęśliwsza niż w liceum!

Wiele się zmieniło

Możesz iść na zjazd, aby zobaczyć, jak wszyscy się zmienili, ale inni idą, aby pokazać, jak daleko zaszli od czasów liceum. W końcu jesteśmy pewni, że ten facet był bardzo szczęśliwy, mogąc dać wszystkim znać, że nie poszedł złą drogą.

Wiele się zmieniło

To niesamowite, że ten facet wypracował sobie drogę do życia, o którym wielu ludzi marzy. Wygląda na to, że jego sukces wpłynął również na jego syna, który, miejmy nadzieję, będzie równie szczęśliwy, mogąc pochwalić się na swoim przyszłym zjeździe.

To ja!

Czasami transformacja zachodzi naturalnie, a innym razem wymaga ciężkiej pracy. Ci, którzy przeszli przez bardzo niezręczne doświadczenia w szkole średniej, często są bardziej skoncentrowani na osiąganiu celów, aby czuć się i wyglądać lepiej.

To ja!

Uważamy więc, że to świetnie, że ten plakat chce zadąć we własny róg, ponieważ najwyraźniej wykonał dużo pracy i zasługuje na to. Mamy tylko nadzieję, że ich umiejętności społeczne wzrosły tak samo, jak każda inna ich część.

Wykorzystał swój ból

Strasznie jest o tym myśleć, ale czasami przejście przez traumatyczne doświadczenie w szkole średniej może dać człowiekowi siłę i skupienie, aby osiągnąć stan transformacji. Ten facet, który najwyraźniej był prześladowany za bycie niezręcznym, postanowił to wykorzystać, aby skupić się na tym, by czuć się dobrze.

Wykorzystał swój ból

Uważamy, że to wspaniałe, że zamienił swoje cytryny z liceum w całkiem niesamowitą lemoniadę. Brawo dla niego i mamy nadzieję, że jest szczęśliwy!

Kujon?

Przez większość czasu w szkole średniej kierujemy się tym, czego oczekują nasi rodzice. Oznacza to, że często skupiamy się na naszej edukacji, przez co możemy wydawać się nieco kujonowaci.

Kujon?

Nie zawsze fajnie było być kujonem; czasami oznaczało to, że trzeba było czekać, aż rozkwitniesz po odejściu. Nic dziwnego, że ta młoda dama zmieniła wszystko i mamy nadzieję, że ludzie nadal doceniają ją zarówno za jej mózg, jak i wygląd.

Z ostatniej chwili

Nadwaga i bystrość w szkole średniej nie zawsze jest najlepszym sposobem na dobre doświadczenia, jak wielu by ci powiedziało. Ale oznacza to, że jesteś w stanie bardziej się skupić i ostatecznie możesz zaskoczyć niektórych ludzi.

Z ostatniej chwili

Cieszymy się, że tej dziewczynie udało się wziąć udział w zjeździe licealistów i zwrócić na siebie uwagę. Prawdopodobnie sprawiło to, że poczuła się naprawdę dobrze!

Tatted Up

Czasami transformacja wynika z możliwości samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji. Oczywiście, gdy jesteś w liceum, twoi rodzice trzymają wodze wszystkiego, co robisz, co oznacza, że przez większość czasu nie możesz wyrazić tego, co byś chciał.

Tatted Up

Ta dziewczyna najwyraźniej dokonała transformacji i cieszymy się, że była w stanie to zrobić. Choć pewnie na początku też bylibyśmy nieco zszokowani i zastanawialibyśmy się, z kim rozmawiamy!

Sprawdź go!

Faceci w liceum zawsze wydają się być trochę mniej niż większość dziewczyn by oczekiwała. Często nie dbają tak bardzo o swój wygląd czy higienę osobistą. Czasami wydaje się też, że nie mają planów na przyszłość.

Sprawdź go!

Ale, podobnie jak dziewczyny, przechodzą transformację. Bylibyśmy zszokowani, gdybyśmy zobaczyli wszystkich facetów wyglądających całkiem nieźle, kiedy dotarliśmy na zjazd. Zszokowani, ale bardzo mile zaskoczeni!

Głęboko

Częścią zabawy podczas zjazdów jest możliwość zobaczenia ludzi, których kiedyś lubiłeś, ale z którymi przez lata straciłeś kontakt. Jest to szczególnie fajne, gdy czujesz, że jesteś jedyną osobą, która zna ich prawdziwe oblicze.

Głęboko

Założymy się, że to było całkiem satysfakcjonujące dla tego plakatu, aby zobaczyć, jaką transformację przeszedł ten palant. Prawdopodobnie szczególnie zabawne było to, że w końcu wszyscy zdali sobie sprawę z tego, co wiedział od lat.

Co robić?

Życie może rzucać ci podkręcone piłki i zmieniać ścieżkę, na której się znajdujesz. Czasami wychodzi ci to na dobre, a czasami na złe. Ale to, czy jest to dobre, czy złe, zależy tak naprawdę od osoby prowadzącej życie.

Co robić?

Uważamy więc, że ta osoba może być trochę osądzająca, że druga osoba nie skończyła tam, gdzie ją widziała. Może ta dziewczyna jest bardzo szczęśliwa w swoim życiu i nie musiała być lekarzem? Kto wie! Wiemy jednak, że szczęście nie jest uniwersalne.

Joł joł co tam?

W liceum jest mnóstwo dzieciaków, które nie pasują do żadnej konkretnej grupy. Zazwyczaj dzieci te kończą jako udręczeni samotnicy. Ten stan może często prowadzić ich do doskonalenia umiejętności, których inni mogą nie posiadać.

Joł joł co tam?

Uważamy, że to świetnie, że ten facet wytrwał w swoim hobby bycia graczem yoyo, a jeszcze lepiej, gdy wie, że wszyscy ludzie, którzy wcześniej się z niego śmiali, uważają go za całkiem fajnego!

Od Overachiever do Happy

Wydaje się, że wielu z nas myśli, że to, kim jesteśmy w liceum, będzie tym, kim będziemy przez resztę naszego życia. Ale nie może to być dalsze od prawdy. Nowe pasje pojawiają się wraz z wiekiem i są narażone na różne rzeczy.

Od Overachiever do Happy

Uważamy, że to wspaniałe, że ten facet w końcu zdał sobie sprawę z tego, co czyni go szczęśliwym po tylu latach. Chociaż oznacza to również, że osiągnięcie tego celu zajęło mu tak długie i stresujące życie!

Celując w gwiazdy

Czasami, gdy jesteś w liceum, aby się dopasować, zachowujesz się jak ktoś, kim nie jesteś. Jest to tragiczne, ponieważ często prowadzi do tego, że ludzie zakładają, że nigdy nie osiągniesz zbyt wiele.

Celując w gwiazdy

Cieszymy się, że ten facet wziął się w garść i znalazł drogę do całkiem fajnej pracy. Jesteśmy pewni, że nikt by nie przypuszczał, że kozioł ofiarny skończy blisko współpracując z NASA!

Nokaut

Niektórzy ludzie mają łatwy czas w liceum, ponieważ pasują i wyglądają jak wszyscy inni. Inni walczą, ponieważ jest to okres, w którym przechodzą transformację i być może są nieco bardziej niezręczni niż reszta.

Nokaut

Zakładanie, że tak będzie zawsze i traktowanie ich źle, jest po prostu okrutne i głupie. Ta kobieta pojawiła się i wyglądała zupełnie inaczej. To tylko pokazuje, że nigdy nie należy zakładać, że wiemy, jak ktoś się potoczy.

Taki szczęśliwy

Tylko dlatego, że czyjś wygląd zewnętrzny się zmienia, nie musi oznaczać, że nie jest szczęśliwy w swoim życiu. Fakt, że ta osoba myślała, że ponieważ ta dziewczyna przybrała na wadze i nie jest tym, kim była w liceum, oznacza, że nie może być szczęśliwa, jest trochę pomieszany.

Taki szczęśliwy

Jesteśmy szczęśliwi z powodu tej dziewczyny, że pomimo tego, jak wszyscy na nią patrzą, pozbyła się gniewu z przeszłości i jest teraz szczęśliwa i żyje życiem, jakiego pragnęła.

Piękna przemiana

Czasami w liceum po prostu nie czujesz, że jesteś w ciele, do którego należysz. Kwestionowanie swojej tożsamości (niezależnie od tego, czy ma to związek z płcią, czy nie) może być dość trudne w tak nieakceptującym i surowym środowisku.

Piękna transformacja

To niesamowite, że ta osoba była na tyle odważna, aby żyć swoją prawdą i dzielić się nią z ludźmi, z którymi chodził do szkoły. Mamy tylko nadzieję, że wszyscy byli dla niego mili.